Излагање поводом стручног усавршавања у Зрењанину

Датум: 06. Mart 2014 18:25 Категорија: Новости

Након одржаног стручног скупа у Зрењанину, 28.02.2014. године са темом "Портфолио запослених у образовању - фактор професионалног развоја", свим учесницима скупа предочено је да је израда портфолиа свих запослених педагошких радника у школи постала обавезна.

Поводом ове информације у Основној школи "Сава Вељковић"  у Добрици одржано је излагање на ову тему. Излагање је реализовала Ивана Бандуљ, професор српског језика, уз помоћ Татјане Шавије, професора разредне наставе. Излагању су присуствовали педагошки радници ове школе. Слике као и презентацију са овог излагања можете погледати овде на сајту школе. Документ о вредновању сталног стручног усавршавања у Основној школи "Сава Вељковић" у Добрици за 2013/14. годину можете преузети са сајта школе.